ŁAŹNIA 2 2017 - OPEN CALL: Czym jest dla Ciebie Gdańsk? – podziel się swoją historią
Gdańszczanie/Gdańszczanki, jaki jest Wasz Gdańsk? Co Was z nim łączy? Czy jest w nim coś magicznego, tajemniczego? Melancholijnego albo mrocznego? Jakie miejsca dobrze lub źle się Wam kojarzą? Opowiedzcie nam o tym. Interesują nas opowieści współczesne, jak i te sprzed lat, autobiograficzne i nie. Chcemy porozmawiać z Wami o tym, jak się tu mieszka. Napiszcie do nas – każdy może uczestniczyć na swoich własnych zasadach, a Wasze wypowiedzi mogą pozostać anonimowe.

Nazywamy się Simone Basani i Alice Ciresola. Jesteśmy duetem artystyczno-kuratorskim przebywającym obecnie na rezydencji artystycznej w CSW ŁAŹNIA. W połowie października tego roku chcielibyśmy stworzyć wyjątkowe miejsce – „Galerię gdańskich opowieści”. Otwarta dla wszystkich, zaprezentuje Wasze historie w formie tymczasowej ekspozycji, a specjalnie stworzone przedmioty będą ilustrować Wasze opowieści.
 
Możemy spotkać się indywidualnie lub w grupie, porozmawiać i posłuchać Waszych historii w przytulnej atmosferze, poznać się i wyjaśnić nasz zamysł. Jeżeli jesteście zainteresowani/zainteresowane udziałem w projekcie piszcie do końca września na rezydencje@laznia.pl. Jesteśmy otwarci na wszystkich: osoby w różnym wieku, różnej płci, różnych kultur. Możemy porozmawiać po polsku, angielsku, francusku, włosku, holendersku.
 
 
 
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska