ŁAŹNIA 1 2011 - V FESTIWALU IN OUT - WYNIKI

Już po raz piąty niezależni twórcy wideo mogli skonfrontować swoje prace z twórczością artystów z całego świata oraz poddać je ocenie jury, w którego skład weszli Agricola de Cologne (Cologne OFF - Online Film Festival), Witosław Czerwonka (ASP Gdańsk) orazMaciej Ożóg (Uniwersytet Łódzki).

W tym roku poza konkursem odbyło się się kilka wydarzeń dodatkowych, takich jak koncert Hannisa Browna i NonState, a także pokazy prac niemieckich artystów nowego pokolenia przygotowany przez Agricolę de Cologne.  Festiwalowi towarzyszyła ekspozycja prac Wolfa Kalhena we wnętrzach CSW Łaźnia. 

Prace konkursowe zostały poddane selekcji przez kuratora festiwalu, Michała Brzezińskiego. Ten wybór nie oznaczał jednak preselekcji – nagrody były przyznawane po analizie wszystkich nadesłanych i zakwalifikowanych prac przez jury. 

 

Nagrodę w kategorii FOTOGRAFIA ROZSZERZONA otrzymał Henry Gwiazda za film INFECTIOUS,a w kategorii NARRACJE WIZUALNE nagrodzony został JEFF BROWN za tryptyk 3 segments: Communion, Digital memory, how's the water?

CSW Łaźnia zaprasza do nadsyłania zgłoszeń na VI IN OUT FESTIWAL 2012, informacje wkrótce!

Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska