ŁAŹNIA 2 Wystawa Światłobiekty
Wystawa Światłobiekty. Dookoła Pracowni Animacji i Działań Wizualizacyjnych ASP w Gdańsku
 
Wernisaż: 21 września 2018, godz. 18:00
Wystawa trwa: 22 września – 18 listopada 2018
otwarta w godzinach 12:00-20:00 od wtorku do niedzieli
 
Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA 2, ul. Strajku Dokerów 5, Gdańsk
Wstęp bezpłatny
 
Oprowadzania po wystawie: 
- Podczas wernisażu wystawy odbędzie się oprowadzanie z audiodeskrypcją dla osób niewidomych i niedowidzących.
- 6 października 2018, godz. 15:00 odbędzie się oprowadzanie kuratoskie dla mieszkańców Nowego Portu i wszystkich zainteresowanych tym jak powstawała wystawa.
 
Szanowni Państwo niestety jesteśmy zmuszeni zmienić termin oprowadzania w Polskim Języku Migowym tłumaczone na język polski. Nową datę podamy wkrótce.
 
Wystawa Światłobiekty to animowane projekcje wideo wyświetlane na ścianach sali wystawienniczej CSW Łaźnia. Podczas wystawy białe wnętrza galerii przemienią się w eksperymentalne wizualizacje i barwne, ekspresyjne animacje. Prezentowane filmy to w istocie ruchome obrazy „namalowane” światłem – stworzone techniką tak zwanego wideo mappingu, dzięki której dowolne elementy architektury lub przedmioty stają się intrygującym ekranem projekcji filmowych.
 
Wystawa Światłobiekty powstanie podczas otwartych i bezpłatnych warsztatów animacji, prowadzonych przez Roberta Turło, w dniach 15 – 20 września, przy czynnym udziale artystów i studentów związanych z Pracownią Animacji z ASP w Gdańsku.
 
Info o warsztatach 
Zapisy na warsztaty: kinoanimacja@laznia.pl
 
 
 
Oprowadzanie z audiodeskypcją na żywo "Usłyszeć obraz" oraz oprowadzanie w Polskim Języku Migowym "Wzrokowe opowieści" jest cześcią zadania „Nowy Port. W Centrum” realizowanego w ramach projektu „Rewitalizacja Nowego Portu w Gdańsku”.
 
Zaloguj/Zarejestruj
Instytucja kultury Miasta Gdańska